Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Po Mszy Św. prowadzonej przez Ks. Józefa Bagniewskiego, uczniowie oraz licznie przybyli rodzice zgromadzili się na przyszkolnym placu. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Kępic Magdalena Gryko, Przewodnicząca Komisji Infrastruktury Jadwiga Sahajdak, Przewodnicząca Rady Rodziców Monika Orzechowska oraz przedstawicielka KEGAR Kępice – głównego sponsora nagród dla uczniów pani Iwona Czyplis. Pożegnaliśmy przewodnicząca Samorządu Szkolnego Dominikę Rosiak. Jej obowiązki przejęła Magdalena Kępczyńska. Uczniowie klas szóstych pożegnali się z nami pięknym polonezem, słowem i piosenką. Uroczyście przekazali sztandar klasom piątym. Zostały wręczone nagrody: „Orły Roku” klasa VA, Uczeń Roku – Magdalena Szczerba kl. VI. oraz uczniom, którzy zdobyli najlepsze postępy w nauce i zachowaniu a także za 100% frekwencji. Dyrektor złożył życzenia udanych wakacji!