Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Świętujemy Europejski Dzień Języków

26 września w całej Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Nasza szkoła również przyłączyła się do świętowania tego wydarzenia, m.in. poprzez uczestnictwo uczniów w międzynarodowym projekcie eTwinning o nazwie „Let’s celebrate the EDL with a game”, w którym łącznie współpracowało 11 szkół partnerskich z różnych krajów europejskich. Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wideorozmowach w języku angielskim z rówieśnikami z Grecji i Włoch, tworzyć wielojęzyczny słownik, grać w różnorodne gry online przygotowane przez poszczególne szkoły oraz promować nasz język ojczysty. Szkołę do projektu włączyła pani Agnieszka Kłobuch.