Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

17 czerwca 2011 r. VIII Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas I-III w Warcinie.
Michał Koziarek zajął II miejsce w kategorii klas II, Maja Ziemianowicz zajęła II miejsce w kategorii klas I. Gratulujemy!

16 czerwca 2011 r. Powiatowa Olimpiada Młodzieży rok szkolny 2010/2011, Słupsk.
Nasza szkoła zajęła II miejsce w punktacji chłopców. Gratulujemy!

I miejsce w mini piłce siatkowej w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w Ustce. drużyna: Jakub Dwulit, Kamil Pelowski, Adrian Janowicz, Konrad Wirwicki, Eryk Majewski, Michał Płaskonka, Łukasz Fiszbak, Marcin Trzeciński, Jakub Zautra, Michał Justka. Gratulujemy!

13 czerwca 2011 r. Gminny Konkurs pt. „Rodzina – co nas łączy i pozwala nam przezwyciężyć trudności” w Kępicach. Organizatorem konkursu była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Drużyna w składzie: Ewa Kaszuba, Sandra Kiełpińska, Dominika Tomaszewska zajęła I miejsce w kategorii plakat. Opiekunem była pani Anna Osmólska. Drużyna w składzie: Oskar Anfolecki, Nikodem Caplin, Klaudiusz Trzebiatowski, Mateusz Dzienisz, Paulina Grebienik, Julia Wasilewska, Karolina Szymajda, Kamila Kozak, Janusz Orzechowski, Kornelia Łuczak, Michał Dobek, Radosław Staszko, Anna Kujaschewska, Adrian Łyczywek w kategorii Forma Teatralna zajęła I miejsce. Opiekunem była pani Anna Jakubowska. Gratulujemy!

7 czerwca 2011 r. IV Gminny Konkurs Ortograficzny Języka Niemieckiego w Przytocku.
Uczennica Liliana Lis z klasy VI B zajęła I miejsce natomiast Marlena Oreńczak z klasy VIA III miejsce. Gratulujemy!

7 czerwca 2011 r. Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Słupsku.
Szkoła Podstawowa w Kępicach zajęła II miejsce w powiecie słupskim. Gratulujemy!

21 maja 2011 r. XXVII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku.
Uczeń Maciej Wołk z klasy IVA otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

18 maja 2011 r. Gminny Konkurs Języka Angielskiego Klas III – DWARF w Korzybiu.
Uczeń Dawid Padusiński zajął II miejsce. Dawida przygotowała pani Agnieszka Lenkiewicz. Gratulujemy!

17 maja 2011 r. Słupska Olimpiada Młodzieży w czwórboju lekkoatletycznym w Słupsku.
Drużyna dziewcząt w składzie Karolina Domaszk, Agnieszka Kępczyńska, Daria Ponińska, Marlena Oreńczak, Lila Lis, Wioleta Borsuk zajęła II miejsce. Opiekunem drużyny dziewcząt była pani Małgorzata Bartosik.
Drużyna chłopców w składzie Eryk Majewski, Michał Płaskonka, Kamil Pelowski, Jakub Dwulit, Łukasz Fiszbak, Mariusz zajęła III miejsce. Opiekunem drużyny chłopców był pan Czesław Burglin. Gratulujemy!

14-15 maja 2011 r. XIV Harcerski Rajd Środkowopomorski w Wałdowie.
18 GZ „Leśne Ludki” zajęła II miejsce na trasie zuchowej. Otrzymaliśmy również dyplom za udział oraz podziękowanie dla pani Krystyny Łyszyk za okazaną pomoc i zaangażowanie w opiece nad zuchami oraz udaną współpracę podczas przygotowań. Gratulujemy!

28 kwietnia 2011 r. XXXIV Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w Sycewicach. Etap powiatowy.
Drużyna naszej szkoły w składzie Dawid Hałas klasa VIB, Patryk Rosołowski klasa IVB, Jakub Zautra klasa V zajęła II miejsce. Indywidualnie Dawid Hałas klasa IVB zajął I miejsce. Uczniów przygotowywała pani mgr Małgorzata Bartosik. Gratulujemy!

Kwiecień 2011 r. III Gminny Konkurs Języka Angielskiego klas IV-VI w Kępicach.
Uczennica Hanna Palewska kl. 6B zajęła I miejsce, uczeń Eryk Majewski kl. 6B zajął II miejsce. Uczniów przygotowała pani Ewelina Schweda. Gratulujemy!

19 kwietnia 2011 r. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanoc na Pomorzu” w Kończewie.
Uczennica Aleksandra Koberstein zdobyła Wyróżnienie w kategorii Kartka Wielkanocna.

9 kwietnia 2010 r. „ZGRYWUS, KĘPICE 2011”. Festiwal organizowany przez ZHP, Chorągiew Gdańska, Hufiec Miastko.
W kategorii – zuchy/piosenka, Grand Prix i w kategorii zuchy/taniec dla 18 GZ „Leśne Ludki”. Gratulujemy zuchom i opiekunowi!

6 kwietnia 2011 r. Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku.
Maciej Wołk z klasy 4A zdobył wyróżnienie w kategorii Dramat, szkoła podstawowa kl. I-IV. Opiekunem był mgr Grzegorz Chwieduk. Gratulujemy!

4 kwietnia 2011 r. Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Kępicach.
I miejsce w gminie, zespołu składającego się z uczniów: Jakub Dwulit kl. 6A, Dawid Hałas 6B i Patryk Rosołowski 4A. Indywidualnie I miejsce w zawodach zdobył Dawid Hałas. Team przygotowywała pani Małgorzata Bartosik. Gratulujemy!

25 marca 2011 r. Gminny Konkurs Mistrz Ortografii w Kępicach.
Uczeń naszej szkoły, Dawid Padusiński zdobył tytuł Mistrza Ortografii w kategorii klas trzecich. Dawida do konkursu przygotowywała pani mgr Anna Osmólska. Gratulujemy!

18 marca 2011 r. Gminny Konkurs Recytatorski w Kępicach. Organizator Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kępicach.
Aleksandra Koberstein zajęła III miejsce w kategorii klas I-III. Gratulujemy!

16 marca 2011 r. XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ” Młodzież zapobiega pożarom” w Kępicach.
Paulina Zaborowska z klasy VI B zajęła III miejsce na szczeblu gminnym w grupie wiekowej 10-13 lat. Gratulujemy!

4 marca 2011 r. Turniej Piłki Siatkowej w Kępicach, zorganizowany przez Radę Rodziców przy Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Kępicach.
Nasza Drużyna Społeczności Szkoły Podstawowej zajęła I miejsce. Gratulujemy!

Marzec 2011 r. Olimpiada Młodzieży w Mini-piłce ręcznej chłopców.

  1. Drużyna chłopców zajęła I miejsce w gminie Kępice.
  2. Zwyciężyła również w rozgrywkach powiatu słupskiego (Potęgowo)
  3. II Miejsce w półfinałach województwa pomorskiego w Słupsku.

W skład naszej drużyny wchodzili uczniowie: Mariusz Trzeciński kl.5 – bramkarz; Łukasz Fiszbak kl. 5 – lewoskrzydłowy; Kamil Pelowski kl. 6a – kołowy; Jakub Zautra kl. 5 – prawoskrzydłowy; Eryk Majewski kl. 6b – prawy rozgrywający; Michał płaskonka kl. 6b – środkowy rozgrywający; Jakub Dwulit kl. 6a – lewy rozgrywający; Justka Michał kl. 5 – rezerwa.
Gratulujemy uczniom, rodzicom oraz trenerowi mgr Czesławowi Burglinowi.

8 lutego 2011 r. Półfinały Wojewódzkie w mini piłce siatkowej w Słupsku. Nasza drużyna w składzie: Daria Ponińska, Magdalena Maciejczyk, Paulina Domaszk, Lila Lis, Michalina Ruszkiewicz, Agnieszka Kępczyńska, Wioleta Borsuk, Marlena Oreńczak, Julia Czelewicz i Magdalena Pietrasik wywalczyły IV miejsce. Drużynę przygotowała Małgorzata Bartosik. Gratulujemy!

28 stycznia 2011 r. Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Kępic w Kępicach.
Nasza szkoła zajęła III miejsce a uczennica Magdalena Maciejczyk zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt. Gratulujemy!

16 stycznia 2011 r. Przegląd Zespołów Kolędniczych „Kępickie kolędowanie ” 2011 w Kępicach.
Grupa kolędnicza z naszej szkoły otrzymała dyplom za udział i wspaniałą prezentację widowiska. Grupa była przygotowywana przez panią Leokadię Burglin. Gratulujemy!

12 stycznia 2011 r. Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych w Ustce – mini piłka siatkowa. Nasi uczniowie w składzie: Daria Ponińska, Magdalena Maciejczyk, Paulina Domaszk, Lila Lis, Michalina Ruszkiewicz, Agnieszka Kępczyńska, Wioleta Borsuk, Marlena Oreńczak, Julia Czelewicz i Magdalena Pietrasik zajęły I miejsce, co dało im możliwość reprezentowania naszej szkoły w półfinałach wojewódzkich. Powodzenia! Drużynę przygotowała Małgorzata Bartosik.

ustka

12 stycznia 2011 r. Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Ustce.
Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w minisiatkówce.
Drużyna chłopców również zajęła I miejsce i II miejsce w półfinałach wojewódzkich minipiłce siatkowej w Słupsku. Gratulujemy!

12 stycznia 2011 r. III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Leć kolędo” w Kępicach. Organizator: MGOK w Kępicach i 137 DH „Anonimy”.
Uczennica Anna Kujaschewska zajęła II miejsce w kategorii Soliści SP kl. I-III. Zespół wokalny „Kolorowe nutki” zajął I miejsce w kategorii zespoły wokalne SP. kl. 0-III. Gratulujemy!

18 grudnia 2010 r. I Gminny Konkurs Plastyczny w Korzybiu pn. „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” .
Uczennica klasy 2A przygotowywana przez panią Annę Klepin-Lis, Alicja Wolańska zajęła I miejsce, Artur Koliński z 3A przygotowywany przez panią Annę Osmólską zajął II miejsce, Martyna Klasa z 2B przygotowywana przez panią Janinę Furman zajęła III miejsce. Gratulujemy!

03 grudnia 2010 r. VII Gminny Konkurs Wiedzy o AIDS w Biesowicach.
Uczennica Dagmara Kojtych zajęła I miejsce a Liliana Lis II miejsce – w kategorii Szkół Podstawowych. . Gratulujemy!

29 listopada 2010 r. Konkurs „Przyroda LKP Lasy Warcińsko – Polanowskie” .
Uczeń Adrian Janowicz z klasy VIA zajął IV miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy!

26 listopada 2010 r. VII Gminny Konkurs z Profilaktyki Uzależnień pod hasłem „Wolny od Nałogów – prowadzę zdrowy styl życia” w Biesowicach.
Uczennica Agnieszka Kępczyńska z klasy VIA zajęła II miejsce. Gratulujemy!

21 listopada 2010 r. XVI Konkurs Poezji i Piosenki Lwowskiej w Koszalinie. W tym roku wystawiliśmy drużynę piosenkarzy. W kategorii klas I-III reprezentowali nas uczniowie klasy IIIB: Ania Kujaschewska, Julia Wasilewska i Mateusz Wróblewski. Wykonali „Marsz sybiraków” i „Marsz kadetów lwowskich”. Komisja przyznała im wyróżnienie, a publiczność nagrodziła gorącymi brawami. Furorę na Konkursie zrobił Mateusz w mundurze kadeta.

koszalin2

3 listopada 2010 r. VIII Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni” w Biesowicach.
Kornelia Łuczak z klasy III [opiekun A. Jakubowska] zajęła II miejsce w kategorii klas I-III ; Kalina Szydłowska kl. VI b [opiekun J. Furman] zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VI . Gratulujemy!

29 października 2010 r. VII Finał Konkursu Literackiego im. K.I. Gałczyńskiego w Policach.
I nagrodę zdobył nauczyciel naszej szkoły Grzegorz Chwieduk. Gratulujemy!

12 października 2010 r. Turniej Szachowy Szkół Podstawowych w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Smołdzinie. Drużyna w składzie: Sandra Kiełpińska kl. 3A, Natalia Domaras kl. 4A, Patryk Gryniewiecki kl. 5, Artur Stażyński kl.5. zajęła III miejsce. Opiekunem uczniów był mgr Stanisław Szymański. Gratulujemy!

30 września 2010 r. Gminna Olimpiada Sportowa w Korzybiu. W biegu sztafetowy 10x1000m. uczniowie Eryk Majewski, Paweł Czarnowski, Konrad Wirwicki, Paweł Szewczuk, Artur Starzyński, Radek Osmólski, Czarek Czarnowski, Jakub Dwulit, Krystian Czarnowski, Mariusz Trzeciński, Łukasz Fiszbak zajęli I miejsce. Gratulujemy!