Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Rajd rowerowy do Korzybia „Wolność jest w naturze” 2015

02.10.2015 w piątek byliśmy w Korzybiu na otwarciu ścieżki edukacyjnej.

Wybrali się tam rowerzyści z klas piątych i szóstych. O godzinie 10.00 pod opieką rodziców p. Jurka Łuczaka i p. Katarzyny Kowalskiej oraz p. A.Taukina, p. M.Budzyńskiej i p. D. Markowskiej uczniowie zwarci i gotowi ruszyli drogą przez las do Korzybia. Nad jeziorem w Korzybiu zgromadziło się wielu miłośników rowerów – dzieci i dorosłych. Każdy uczestnik Rajdu otrzymał pamiątkową koszulkę. Władze Lasów Państwowych przywitały wszystkich. Po krótkich przemówieniach niektórzy udali się na 20,5 kilometrową trasę rowerową. Uczniowie ze swoimi opiekunami pojechali krótszą trasą, po drodze p. B. Okuniewski przekazywał ciekawostki o lesie. Wspólny posiłek przy ognisku był podsumowaniem całej imprezy. Nasi uczniowie wrócili z Rajdu w dobrej formie i bardzo zadowoleni.

DSCN0679 DSCN0681 DSCN0688 DSCN0691