Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Podziel się mikołajkiem

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy wsparli tegoroczną akcję „Podziel się mikołajkiem” organizowaną przez panią Dorotę Markowską. Dzięki Waszym dobrym sercom przygotowaliśmy kilka dużych paczek ze słodkościami i drobnymi upominkami, którymi mogliśmy podzielić się tuż przed świętami z potrzebującymi.
Kto tylko miał chęć podzielenia się słodyczami, mógł to w tym czasie zrobić. Zebraliśmy bardzo dużo słodkości i kilka upominków od klasy VI i wychowawczyni, p. Magdaleny Budzyńskiej. Dzięki pomocy pani Agnieszki Kłobuch słodycze wraz z piękną kartką świąteczną wykonaną przez p. Janinę Furman trafiły do słupskiego oddziału Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego w Słupsku. Dziękujemy bardzo – uczniom i nauczycielom za dobre serce.