Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Otrzęsiny klas czwartych

Klasy czwarte zostały w końcu oficjalnie przyjęte w poczet sztubaków. Impreza przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz panią Magdalenę Budzyńską cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Klasy czwarte stawiły się w komplecie razem ze swoimi wychowawczyniami – panią Małgorzatą Bartosik i panią Bożeną Sulimą. Dzieciom kibicowali ich rodzice oraz rodzeństwo.

Aby zostać sztubakiem należało wykonać niełatwe zadania . Nasze czwartaki musiały między innymi zamiauczeć jak na prawdziwe koty przystało, wykonać portret swojej pani, pokonać tor przeszkód i zatańczyć z gumą do skakania. Przedstawiciel klasy musiał z pamięci wymienić wszystkich swoich kolegów i koleżanki a cała klasa – zaprezentować okrzyk. Było naprawdę emocjonująco. Wesoły doping i okrzyki słychać było w całej szkole. Dziękujemy wszystkim czwartakom za wspaniałą postawę!

WITAMY W GRONIE SZTUBAKÓW !