Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

O Niepodległość należy starać się zawsze!

Z okazji Dnia Niepodległości uczniowie przez kilka dni przychodzili do szkoły w galowych ubraniach, harcerze – w mundurkach. Okolicznościowy apel przygotowały klasy trzecie pod kierunkiem pań: mgr Krystyny Łyszyk i mgr Anny Osmólskiej. Patriotyczną dekorację wykonała pani Bogusława Pawlicka. Najlepsi recytatorzy i wokaliści brali udział w Wojewódzkim Konkursie Poezji, Prozy i Piosenki Patriotycznej w Miastku. Zdobyli tam wiele nagród. Nasz poczet sztandarowy brał udział w uroczystej mszy świętej za Ojczyznę. Pan Dyrektor z uczniami w intencji ofiar wojny zapalili znicze na Placu Wolności. Drużyna zuchowa „Leśne Ludki” pod opieką mgr Krystyny Łyszyk zajęła III miejsce w Konkursie Piosenki Strażackiej w Bibliotece Miejskiej w Kępicach.

DSCN3512  DSCN3501 DSCN350707 n3n5n6 n4  n2 n1