Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Nasi w wojewódzkim finale turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”- Gdynia 11.04.2016r

Chłopcy z klasy sportowej ZS Kępice zakwalifikowali się do wojewódzkiego finału turnieju „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Finał odbył się 11 kwietnia 2016 roku w Gdyni na stadionie narodowym rugbystów.   Chłopakom towarzyszyła cała klasa, rodzice i nauczyciele. Wszyscy w doskonałych humorach, z transparentami i trąbkami wczesnym rankiem wyruszyliśmy do Trójmiasta- nie przeszkadzała nawet godzina – 5.00 ! Turniej rozpoczął się o godz.9.00. 19 drużyn zostało podzielonych  na 5 grup. Trafiliśmy do grupy z Kartuzami, Człuchowem i  Wierzchucinem. Oto wyniki spotkań: Kępice – Kartuzy  1:1, Kępice- Wierzchucino 4:5, Kępice – Człuchów 3:0. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie, ale niestety nie dostaliśmy się do ćwierćfinału. Brakowało naprawdę niewiele! Chłopcy dali z siebie wszystko i bardzo serdecznie im za to dziękujemy! Również kibice pokazali się z jak najlepszej strony. Byliśmy najliczniejszą i najgłośniejszą grupą na trybunach! Dziękujemy całej klasie oraz rodzicom za wspaniały doping.

Specjalne podziękowania należą się Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która sponsorowała klasie cały wyjazd !

Skład drużyny: Dorian Brzeziński, Patryk Lewandowski, Wojciech Łuczak, Daniel Knuth, Krzysztof Rzepkowski, Szymon Grebienik, Fabian Strzyżewski, Karol Stelmach i Jakub Radzikowski

Trenerzy: Jerzy Łuczak i Daniel Rzepkowski

 

01 02 03 04 05