Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Lekcja z klasą, czyli jak z przyjemnością uczyć się angielskiego

Nauka bardzo często kojarzy nam się z nudą i koniecznością siedzenia nad książkami. Jednak wcale lekcje nie muszą tak wyglądać. W klasie 4 w ramach lekcji języka angielskiego uczniowie pod opieką Eweliny Schweda zorganizowali pokaz mody.

Michał Koziarek – 27 marca odbył się pokaz mody. Oczywiście modelami byli uczniowie klasy 4. Którzy dzielnie i żwawo prezentowali swoje pozy. Taka lekcja to naprawdę świetna rzecz. Mogliśmy się pobawić i jednocześnie opisać swojego kolegę lub koleżankę po angielsku. Na koniec Pani Ewelina zrobiła nam pamiątkowe zdjęcie.

Martyna Klasa – Na dzisiejszej lekcji było super! Urządziliśmy Top Model, było bardzo kolorowo. Każdy miał swojego partnera i opisywał go oczywiście po angielsku. Chodziliśmy po wybiegu, który sami zrobiliśmy. Moim zdaniem najlepsze było to, że była to lekcja angielskiego, której uczyła Pani Ewelina Schweda.