Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

I Powiatowy Konkurs Matematyczny Łupawa 2016

17.11.2015  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie powiatowego konkursu matematycznego. Konkurs ten był  adresowany dla uczniów, z klas V-VI, wszystkich szkół podstawowych z terenu Powiatu Słupskiego. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań matematycznych u uczniów, wyszukiwanie talentów matematycznych, wspieranie młodzieży uzdolnionej matematycznie, stwarzanie możliwości sprawdzania i prezentacji wiedzy i umiejętności uczniów, warunków do twórczej pracy z młodzieżą oraz doskonalenie wiedzy i umiejętności w zakresie podstawy programowej z matematyki. Aby zakwalifikować się do II etapu należało zdobyć 75% maksymalnej liczby punktów. Udało się to dwóm uczennicom naszej szkoły – Aleksandra Frąckiewicz z klasy Va oraz Agata Kabulska z klasy VIb. Dnia 15 marca 2016r. wzięły one udział w II etapie, który odbył się w Łupawie. Pojechały tam wraz z M. Budzyńska i K. Kabulską. Dziewczynom niewiele zabrakło, żeby stanęły na podium. W przyszłym roku ponownie spróbujemy swoich sił i będziemy walczyć o czołowe miejsca.

07 06


IMG_0646[1]
IMG_0637[1]