Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień Samorządności

O godzinie 8.00 odbył się apel. Pan dyrektor przekazał symboliczne klucze przewodniczącej Samorządu Basi Kowszewicz kl. 6 A. Następnie uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przeprowadzili z uczniami wg planu trzy lekcje. O godzinie 11.00 rozpoczęła się parada europejska, w czasie której klasa 4 A zaprezentowała Włochy, 4B Słowację, 5 A Hiszpanię, 5 B Francję, 6 A Grecję a 6 B Holandię. Uczniowie z klasy I-III przygotowali okolicznościową paradę Wiosen. Dzień zakończył się towarzyskim meczem uczniowie kontra nauczyciele. Po wyniku 2:0 na rzecz tych drugich panowie spróbowali wygrać z paniami. Mecz był bardzo wyrównany. Uczniowie spisali się świetnie, dziękujemy pani opiekunce Samorządu pani Magdalenie Budzyńskiej całokształt.