Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października uroczyście obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. wszyscy mamy prawo do wzrastania w mądrości. Wymaga to od nas wysiłku woli i czasu. Wiemy, że istnieją kryzysy, zmęczenia i słabości. Jednak istotne jest postępowanie naprzód – uczenie sie każdego dnia czegoś więcej. Nie możemy zadowalać się przygodami w marzeniach lub oglądaniem ich na ekranach. Nikt też nie potrafi nam wyjaśnić tego, co to jest mądrość, bo tylko liczy się to co sami zobaczymy, odczujemy, przeżyjemy, jak przeczytamy książkę ….

Program obchodów w szkole:

  • 9.00 Ślubowanie klas pierwszych.
  • 17.00 Uroczysty wieczorek, występy dzieci, występ Mistrza Polski we FreeStyle Football Łukasza Chwieduka, wręczenie Nagród Dyrektora.