Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień Edukacji Narodowej

1. 12 października pracownicy szkoły i nauczyciele wyjechali do Multikina w Koszalinie na film pt. „1920 Bitwa Warszawska”.

2. 13 października w szkole odbył się uroczysty apel, w czasie którego odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Program z uczniami przygotowały panie Anna Jakubowska i Helena Wudarowicz. Licznie przybyli rodzice serdecznie witali gości: panią Burmistrz Kępic Magdalenę Gryko, Sekretarza Urzędu Miejskiego pana Macieja Haberskiego, panią Prezes BS w Kępichach Marię Derrę, oraz dawną zastępczynię Dyrektora Szkoły panią Zofię Derlatkę. Wielkim zaszczytem dla naszej szkoły były odwiedziny byłej pani Dyrektor szkoły Reginy Fiećko-Grabarczyk wraz z mężem.

3. 13 października wieczorem uczniowie klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych przygotowali wraz z Samorządem Szkolnym przygotowali uroczystość dla wszystkich pracowników i emerytów szkoły. Dyrektor Szkoły wręczył wyróżniającym się nauczycielom nagrody.

4. 14 października odbyło się Forum nauczycieli Gminy Kępice połączone ze szkoleniem w pałacu w Ścięgnicy. Pani Burmistrz wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Z naszej szkoły otrzymał ją pan Czesław Burglin. Gratulujemy!