Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Żyj zdrowo na sportowo

W piątek, 20 listopada naszą szkołę kolejny raz odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Bezpieczny Region Słupsk, którzy na zlecenie Urzędu Miejskiego w Kępicach byli organizatorami zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym pod nazwą ” Żyj zdrowo na sportowo”. Zadaniem programu było włączenie młodzieży klas VI w zajęcia profilaktyczne z zakresu problematyki uzależnień. W ramach zajęć ogłoszono konkurs na fraszkę o treści promującej zdrowy, wolny od nałogów tryb życia oraz mini turniej badmintona. Oto wyniki:
Konkurs na fraszkę:
I m. Natan Malcahn – Śliwiński
II m. Anna Kaszuba
III m. Kornelia Kawczyńska

Turniej badmintona:
dziewczeta
I m. Oliwia Brzozowska
II m. Natalia Kamowska
III m. Martyna Burdyl
chłopcy
I m. Karol Szewczuk
II m. Antoni Hulisz
III m. Jakub Madej