Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Zestaw edukacyjno – dydaktyczny dla Przedszkola Samorządowego w Kępicach

Dzieci z Przedszkola otrzymały w prezencie przepiękny zestaw edukacyjno – dydaktyczny do prowadzenia zajęć przedszkolnych od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni. Byliśmy jednym z ośmiu przedszkoli w województwie pomorskim, które otrzymało tak wspaniały upominek. Osobiście przywieźli nam go Przedstawiciele Agencji: Pan Jarosław Wittstock –Dyrektor Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni , Pan Adam Treder-Kierownik Powiatowego Biura Pomorskiego Oddziału Regionalnego w Słupsku. Zaszczycili nas swoją obecnością również: Pani Burmistrz Kępic – Magdalena Gryko, Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kępice-Marta Borodziuk oraz Pan Dyrektor Zespołu Szkół w Kępicach- Andrzej Taukin. Wzbogacone zasoby gier, układanek, książek, klocków, samochodów, materiałów plastycznych oraz znaków drogowych przyczynią się do harmonijnego rozwoju wychowanków.