Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

„Zachowaj trzeźwy umysł”

W ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”, która podejmuje problem profilaktyki uzależnień w poniedziałek, 29.10.2018r. klasa siódma, a także szóste klasy szkoły podstawowej wzięły udział w spotkaniu z pracownikami Stowarzyszenia Bezpieczny Region Słupski. Na razie odbyły się pogadanki z uczniami pt.” Prawdy i mity o alkoholu” oraz „Bądź rozsądny w sieci”.
Wkrótce ci sami uczniowie wezmą udział w rozgrywkach tenisa stołowego, a także w konkursie na plakat. Te wszelkie działania uczniów mają na celu promowanie zdrowego, wolnego od nałogów trybu życia. Koordynatorami realizacji programu profilaktycznego w szkole są panie pedagog, Beata Wartman i Dorota Markowska.