Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Wycieczka do Gdyni

We wtorek 6 czerwca klasy IIA i IIB wraz z wych. Janiną Furman i Anną Klepin-Lis oraz rodzicami punktualnie o godz.6:00 wyruszyliśmy na wycieczkę do Gdyni. Udaliśmy się do Centrum Nauki „Experyment”. Tam dzieci poznały wiele różnych i ciekawych urządzeń. Jest to miejsce, w którym pobudzamy kreatywność i ciekawość poznawania świata. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach „ Domowe laboratorium”, gdzie wykonywały doświadczenia pod opieką edukatorów chemików. Robili kolorowe mleko, tworzyli wulkan, odczytywali zaszyfrowane hasło oraz w specjalnych rękawiczkach łapali mydlane bańki. Następnie udaliśmy się na Skwer Kościuszki. Tam zwiedzaliśmy okręt – muzeum „Błyskawica” i podziwialiśmy Dar Pomorza. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.
Opracowały: A. Klepin-Lis i J. Furman

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC