Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Wiktoria piłkę kopie

Kto powiedział, że w piłkę nożną grają tylko chłopcy? My mamy naszą Wiktorię Sieradzką⚽⚽⚽, której na boisku zatrzymać nie może niejeden obrońca, a bramkarze wyciągają z siatki piłkę po jej wspaniałych strzałach. 10 marca Wiktoria wzięła udział w Turnieju Akademii Młodych Orłów AMO, którego patronem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Po wstępnych kwalifikacjach, które w styczniu odbyły się w Kępicach nasza piłkarka wzięła udział w Turnieju  w Stężycy. Turniej ten miał na celu wyłowienie młodych talentów piłkarskich. Zawodnicy trenowali pod okiem wykwalifikowanych trenerów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku. Trzymamy kciuki za naszą Wiktorię, która na co dzień trenuje w drużynie Junior E Garbarni Kępice.