Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

VI Turniej piłkarski im. Jerzego Furmana o puchar Starosty Słupskiego

21 czerwca odbył się kolejny, szósty Turniej piłkarski im. Jerzego Furmana. Gości w imieniu organizatorów przywitał pan Andrzej Taukin. W turnieju wzięły udział drużyny:

  • „Jantar” Ustka
  • „Żaki” Ustka
  • „Lider” Miastko
  • „Olimp” Dębnica Kaszubska
  • „Orzeł” Kołczygłowy
  • „Gryf 95” Słupsk
  • „UKS 2002” Kępice
  • „Unia” Korzybie
  • „Szkoła Podstawowa” Barcino

Obserwatorami turnieju byli zaproszeni goście: v-ce Starosta Andrzej Bury, z-ca Burmistrza Kępice pani Magdalena Gryko, pan Piotr Mańka Dyrektor Centrum Edukacji Regionalnej w Warcinie, pan Andrzej Szczepański I v-ce Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, pan Józef Dąbrowski Członek Zarządu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, pani Iwona Kojtych przedstawicielka szkoleń piłkarskich z Hiszpanii klub o nazwie „SPORTING – KLUB – REQENA” z miejscowości Valencia; pan Paweł Lange przedstawiciel firmy AJ – OJEGA.

Turniej wygrała drużyna „Gryf 95” Słupsk. Gratulujemy!