Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

8.15 Msza święta z życzeniami błogosławionych wakacji odprawiona przez Ks. Józefa Bagniewskiego w Kościele M.B.Różańcowej w Kępicach 9.00 Uroczysty apel prowadzony przez Samorząd Szkolny i Pana Dyrektora:

  • przekazanie sztandaru klasom piątym,
  • podziękowanie Samorządowi Szkolnemu za pracę,
  • pożegnanie klas szóstych,
  • wręczenie nagród: Orły Roku 2012/2013 – kl. VIA, Uczeń Roku – Sara Grabiec, Najlepsi Spotowcy – I m-ce Cezary Czarnowski oraz 66 uczniom klas I-VI za najlepsze postępy w naucze i zachowaniu. GRATULUJEMY!
  • życzenia wspaniałych wakacji od Rady Rodziców przekazał Pan Tomasz Zagrajek
  • zaś bezpiecznych wakacji życzył Pan Dyrektor.