Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Udział w programie profilaktycznym „Niećpa 2010” w hali Gryfi w Słupsku

1 października 2010 w hali Gryfia w Słupsku wzięliśmy udział w programie profilaktycznym „Niećpa 2010”. W tym roku ważnym tematem były tak zwane dopalacze.

Na krótko głos zabrała szefowa Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii, a potem zaczęły się koncerty. Najpierw pojawił się na scenie zespół 100%. Główny solista zespołu zaśpiewał kilka utworów własnego autorstwa. Publiczność świetnie się bawiła. A kiedy na scenę weszli GOLCE , to atmosfera była już bardzo rozgrzana”. Nam także się ona udzieliła i wesoło „brykaliśmy” pod sceną. Do tych brykających zaliczali się Michasia Ruszkiewicz, Madzia Maciejczyk, Weronika Tyrka, Agnieszka Szkutnik oraz Rafał Gregorek . Opiekunem uczniów, którzy wzięli udział w koncercie w nagrodę za udział w szkolnych konkursach profilaktycznych, była p. Dorota Markowska. Ona także wesoło się bawiła, a nawet udało jej się wspólne zdjęcie z Pawłem Golcem, autograf też zdobyła!

Cała impreza okazała się bardzo udana, koncert wyśmienity! Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za gratisowe bilety!