Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Turniej rodzinny pn. „Z mamą i tatą weselej”

W piątkowe popołudnie 6 czerwca na dużej Sali gimnastycznej spotkały się klasy drugie i III A wraz z wychowawczyniami: Anną Jakubowską, Janiną Furman, Anną Klepin-Lis i rodzicami. Odbył się turniej rodzinny pn. „Z mamą i tatą weselej”. Nauczycielki przygotowały zawody sportowe, napoje, lizaki oraz „prawdziwe medale”. Rodzice z dziećmi tworzyli drużyny sportowe, które zawzięcie walczyły o każdy punkt. Były specjalne konkurencje dla mam i tatusiów. Mamy doskonale radziły sobie skacząc na piłce, a tatusiowie sprytnie skakali na skakance. Oczywiście każdej konkurencji towarzyszył wyśmienity humor i ogromny doping. Na koniec wszyscy otrzymali medale zgodnie z zajętym miejscem: złoty, srebrny, brązowy. Ale tak naprawdę wszyscy czuli się zwycięzcami. Mamy nadzieję, że za rok znów będzie „pyszna” zabawa. Będziemy dbać o kondycję przez następny rok szkolny. Do zobaczenia za rok.