Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Turniej Piłkarski Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku – Jezierzyce

W XVII edycji tego turnieju wzięli udział uczniowie trzecich klas naszej szkoły. Drużyna w składzie: Maciej Wybacz, Paweł Szewczyk, Konrad Szewczyk, Wiktor Czapla, Michał Karwowski (wszyscy klasa IIIa), Cezary Stelmach, Cezary Markwant, Filip Szymański (wszyscy klasa IIIb) oraz Wiktoria Sieradzka a klasy IIIc wygrała wszystkie mecze w swojej grupie:
SP Kępice – SP Kończewo 8:0 (W. Sieradzka 4 bramki, P. Szewczyk 2 bramki, K. Szewczyk 2 bramki)
SP Kępice – SP Bruskowo 4:1 (W. Sieradzka 1 bramka, M. Karwowski 1 bramka, P. Szewczyk 1 bramka, K. Szewczyk 1 bramka)
SP Kępice – SP Smołdzino 5:2 (K. Szewczyk 4 bramki, P. Szewczyk 1 bramka)
W finale spotkaliśmy się ze zwycięzcą drugiej grupy – drużyną ze Szkoły Podstawowej z Sycewic. Niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Szkoda, bo zwycięzca turnieju wiosną zagra w finale wojewódzkim.
Mimo to gratulujemy serdecznie naszym małym piłkarzom. Drużynę prowadził Pan Jerzy Łuczak, a w sprawach organizacyjnych pomagała mu Pani Julita Łuczak.

 

 

2830

33