Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

„Stop cyberprzemocy!”

„Bądź rozsądny w sieci” z naczelnym hasłem „Stop cyberprzemocy” to program z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w którym udział wzięli uczniowie klas VI a i VI b. Realizacja programu zaplanowana została w miesiącach XI i XII 2016r przez Stowarzyszenie „Bezpieczny Region Słupski”.
Oprócz spotkania informacyjnego z zakresu uzależnień oraz z zakresu prawa i bezpieczeństwa publicznego szóstoklasiści wzięli udział w klasowych turniejach w tenisa stołowego. Odbył się także konkurs na plakat w programie „Power-point”.
Zwycięzcą w ping- ponga w klasie VI a został Szymon Kowalski, drugie miejsce zajął Tomasz Dworakowski, a trzecie Kacper Wiśniowski, liderem kl. VI b okazał się Wojtek Łuczak, 2 miejsce zdobył Fabian Strzyżewski, a trzecie Szymon Sołowiński. Chłopcy otrzymali atrakcyjne nagrody np. Power bank, myszki bezprzewodowe czy też słuchawki.
W konkursie na plakat zwyciężczynią została Zuzanna Czapla z kl. VI b, 2 miejsce zajęła Ola Frąckiewicz, a 3 Daria Butkiewicz. W nagrodę dziewczyny otrzymały puzzle.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Szkoła także otrzymała nagrodę za udział w programie, była nią piłka do nogi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w realizację programu.