Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Pieśnią Chwalmy Pana

Na XVI Przegląd Pieśni Religijnej w Biesowicach z naszej szkoły pojechali uczniowie: Zuzanna Kliś, Martyna Klasa, Alicja Wolańska, Oliwia Pela, Julita Janowicz, Anna Szkrawan (kl. IV); Ewa Kaszuba (kl. VA); Karolina Szymajda, Mateusz Dzienisz i Anna Kujaschewska (kl. VB). Zaśpiewali 2 pieśni: „Wszystkie narody, klaskajcie w dłonie” i „Jesteś życiem mym” przygotowane przez Panią Leokadię Burglin. Przy okazji wizyty w Biesowicach Pan Dyrektor Andrzej Taukin pokazał naszej grupie Kościół Parafialny pw. Św. Andrzeja Boboli w Biesowicach. Obiekt ostatnio został odnowiony przy pomocy środków Gminy Kępice i Unii Europejskiej (patrz: www.zabytkowekoscioly.pl/). Podziwialiśmy odnowione wnętrza, piękne organy, witraże wieżę dzwonów z zegarem. Pan Dyrektor zrobił nam pamiątkowe zdjęcie przy witrażu ze św. Tomaszem.