Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień Edukacji Narodowej

Obchody rozpoczęły się o godz. 9.00 uroczystym apelem w przedszkolu, następnie w obecnoœci wszystkich uczniów, rodziców, emerytów i nauczycieli odbyło się ślubowanie klas pierwszch. Pamiątkowy zbiorek wierszy dla tych uczniów ufundowała w tym roku Garbarnia „Kegar”, a książeczki SKO z pierwszym wkładem – Pani Prezes BS Ustka Oddział Kępice. Serdecznie dziękujemy. Od godz. 11.00 odbyły się lekcje otwarte, na które uczniowie zaprosili dawnych pracowników szkoły. Pan Dyrektor życzył wszystkim miłego świętowania, a na przyszłość jak najlepszej współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli na rzecz kępickiej edukacji, za osiągnięcia w pracy wręczył pracownikom nagrody.