Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym dniu lekcje wyglądały nieco inaczej. Zaczęliśmy od apelu, na którym wychowawcy przedstawili sukcesy swoich wychowanków, a Rada Rodziców podarowała każdemu uczniowi słodki upominek. Następnie zgodnie z tradycją szkoły odbył się mecz w siatkówkę pomiędzy uczniami a nauczycielami. Tym razem nauczyciele musieli uznać wyższość uczniów klas VI, ulegając im 1:2. Po emocjonującym meczu wszyscy posilili się pysznymi kiełbaskami z grilla, aby nabrać sił na kolejną nietypową lekcję. Był to aerobik prowadzony przez panią Małgosię Bartosik. Zarówno chłopcy jak i dziewczyny świetnie bawili się w rytmie skocznych piosenek. Po tańcach przyszedł czas na śpiewanie – cała szkoła śpiewała karaoke. Klasy losowały piosenkę i musiały popisać się swoimi umiejętnościami. Zabawa była wyśmienita. Wszyscy wrócili do domów w znakomitych humorach!