Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Boże Narodzenie i Nowy Rok w szkole

18 grudnia 2010 r. I Świąteczny Turniej o Puchar Nauczycieli Wychowania Fizycznego

18 grudnia drużyna Towarzystwa Miłośników Szkoły w Kępicach wzięła udział w I Świątecznym Turnieju o puchar nauczycieli wychowania fizycznego. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w bardzo dobrej zabawie o sportowym charakterze. W turnieju uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących różne organizacje z Kępic.
Zajęliśmy zaszczytne VI miejsce. Nauczycielom wychowania fizycznego z Gimnazjum w Kępicach serdecznie dziękujemy za przygotowanie imprezy.

20 grudnia 2010 r. Jasełka w przedszkolu

Dnia 20 grudnia 2010 r. odbyła się prezentacja osiągnięć uczniów z zadania „spotkania ze sztuką” oraz została przedstawiona informacja o projekcie „Dobry przedszkolak – lepszy uczeń. Prezentacja połączona była z przedstawieniem jasełek przygotowanych przez dzieci pięcioletnie. Na Prezentacji obecni byli między innymi Pani Burmistrz Kępic Magdalena Gryko, Przewodnicząca Komisji Infrastruktury w Radzie Miejskiej Pani Jadwiga Sahajdak, rodzice, dziadkowie.

21 grudnia 2010 r. Spotkanie opłatkowe w szkole

Zebrani nauczyciele, emeryci oraz rodzice obejrzeli przedstawienie jasełkowe przygotowane przez panią Leokadię i Czesława Burglinów oraz Stanisława Szymańskiego. Przy wigilijnym stole wszyscy złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.

22 grudnia 2010 r. Jasełka dla uczniów

Uczniowie naszej szkoły chętni obejrzeli prezentację przygotowana przez państwo Burglinów. Śpiewaliśmy wspólnie kolędy, chwaliliśmy Pana Boga tańcem. Dzieci miały okazję podziwiać wygląd i pracę kołowrotka, który dla przyszłych pokoleń zachował się w rodzinie Tomasza Muzyki z klasy 5. Pan dyrektor podarował do tego kołowrotka oryginalną lnianą kądziel, która zachowała się jeszcze z czasów przedwojennych. Do siego roku!