Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

„Andrzejki w 7 b”

Co prawda andrzejki powinno się obchodzić w wigilię św. Andrzeja czyli 29 listopada, ale klasa 7b wróżyła sobie w sam dzień imienin Andrzeja, na godzinie wychowawczej.
Zamiast wróżb w ciasteczkach były … ciasteczka i zadanie do wykonania typu: uśmiechnij się pięknie do pani lub … przyrzeknij , że będziesz się dobrze uczył albo powiedz coś miłego koleżance czy też zaśpiewaj po angielsku lub zaproś kogoś do tańca. Każdy wykonał swoje zadanie na piątkę.
Były też wróżby z owocami oraz losowanie imion swoich przyszłych ukochanych . Imiona pisane były tajemniczym atramentem. Wszyscy , którzy chcieli znać imię swojej przyszłej miłości, poradzili sobie z zadaniem wyśmienicie. Andrzejki już za nami, ale za rok następne!