Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC

DRODZY RODZICE!
W tym roku szkolnym przyłączyliśmy się do akcji „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc” organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Z Waszą pomocą chcemy przekonać uczniów i uczennice, żeby zamiast wręczenia kwiatów z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 podarowali drobną kwotę do puszek ustawionych w klasach, a zebrane pieniądze nasza szkoła przekaże na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

UDZIAŁ W AKCJI TO:
•okazanie zaangażowania i niesienie realnej pomocy
•wspieranie działań Polskiej Akcji Humanitarnej, dzięki którym dorośli i dzieci mogą odzyskać godne warunki życia
•okazja do edukacji, czym jest i jak udzielana jest pomoc humanitarna

Udział w akcji jest dobrowolny.