Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

„Z mamą z tatą weselej”

12 czerwca w Warcinie wychowawczyni Janina Furman zorganizowała Dzień Rodziny na sportowo pt. „Z mamą z tatą weselej”. W tym dniu uczniowie klasy III A wraz z rodzicami zebrali się koło szkoły o godz. 16:00 i wyruszyli pieszo do Warcina. Na miejscu rodzice wspólnie z dzieci brali udział w zabawach i zawodach sportowych. Rodzice ambitnie rywalizowali ze sobą. Podczas wspólnych zabaw i zawodów było dużo radości i śmiechu. Po skończonych rozgrywkach uczestnicy otrzymali odznaki „Super sportowca”. Dzieci obdarowały rodziców odznaką: „Super Mama”, „Super tata”. Rodzice nie byli dłużni, wręczyli swoim pociechom odznakę „Super dzieciak.” Na zakończenie imprezy było ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ruszyliśmy leśna drogą. Było bezpiecznie i dopisywały nam super humory.