Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Wizyta Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

W zawiązku z prowadzoną przez naszą szkołę zbiórką na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, 18 października odwiedził nas ich przedstawiciel. Pan Paweł przeprowadził prelekcje na temat zasad działania hospicjum oraz przedstawił uczniom kilku małych pacjentów. Podziękował uczniom za zeszłoroczną akcje dzięki której przygotowaliśmy 42 paczki dla dzieci.
Nasi uczniowie zostali również zaproszeni, w nagrodę za wspaniałą działalność na rzecz fundacji, na „Galę 10-lecia wolontariatu Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci” w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Jako wspaniali wolontariusze, mogą również wziąć udział w „Bajkowym Karnawale w Ergo Arenie” w Gdańsku.