Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Warsztaty plastyczne w Słupsku

Wyjazd do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku na warsztaty plastyczne:”Bajkowy świat lalek”. Oglądanie wystawy lalek autorstwa Ute Kas-Lepp z prywatnej kolekcji Marii Aleksandrovich.

Uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawczyniami Janiną Furman i Anną Klepin- Lis oraz Bogusławą Pawlicką wybrali się 20 kwietnia 2017r. do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku na warsztaty plastyczne „Bajkowy świat lalek”. Dzieci obejrzały wystawę lalek autorstwa Ute Kas-Lepp z prywatnej z kolekcji Marii Aleksandrovich w Młynie Zamkowym. Następnie odbyły się warsztaty plastyczne pod czujnym okiem p.Marii i jej studentek. Uczniowie wykonywali prace plastyczne – lalki z plasteliny. Warsztaty były bardzo interesujące. Dzieci wróciły pełne wrażeń z własnoręcznie wykonanymi pracami.