Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Na uroczystym apelu, który z powodu deszczu odbywał się na szkolnym holu, dyrektor przywitał Burmistrza Kępic, Pana marka Piotra Mazura, licznie przybyłych rodziców z przewodniczącą Rady Rodziców Dorotą Sokołowską-Łobodą, nauczycieli i uczniów. W roku szkolnym 2006/07 do szkoły uczęszczało w klasach od 0 do 6 291 dzieci/uczniów oraz 36 dzieci oddziałów przedszkolnych 3,4 i 5-latków. Razem 327 dzieci, w tym 36 dzieci uzyskało dojrzałość do rozpoczęcia szkoły podstawowej (100 % klas „0”), 206 uczniów klas 1-5 uzyskało promocję do klasy wyższej (100 %), 49 uczniów klas 6 ukończyło szkołę podstawową (100%). Najlepsza klasa w szkole to klasa 4 A (Wychowawca B. Sulima), średnia klasy 4,33. Uczniem roku 2006/2007 została Patrycja Mandzik. 20 uczniów otrzymało nagrody jako najlepsi sportowcy, 2 uczniów otrzymało nagrody specjalne, 67 uczniów nagrody za postępy w nauce i zachowaniu. GRATULUJEMY!

Rada Pedagogiczna przyznaje następującym uczniom nagrody:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Nagroda
1 Patrycja Mandzik Uczeń Roku
2 Michał Pietrasik VI Najlepsi Sportowcy
3 Marcin Michalak VI
4 Krystian Stolc VI
5 Szymon Fatyga VI
6 Kamil Rychter VI
7 Karol Piskunowicz VI
8 Jarosław Pagórek VI
9 Adrian Rakoczy VI
10 Grzegorz Kopij VI
11 Łukasz Domaszk VI
12 Tomasz Wityk VI
13 Tomasz Makar VI
14 Joanna Jungling VI
15 Aleksandra Jungling VI
16 Marta Kępczyńska VI
17 Katarzyna Łoboda VI
18 Patrycja Mandzik VI
19 Katarzyna Kleina VI
20 Sylwia Szczepaniak VI
21 Magdalena Pytner VI
22 Barbara Mielnicka VIA Nagroda specjalna
23 Katarzyna Rosiak VIA
24 Pola Jahnz I Za postępy w nauce i zachowaniu.
25 S. Maksymiuk I
26 Tomasz Muzyka I
27 Małgorzata Paluch I
28 Magdalena Szczerba I
29 Paweł Szewczuk I
30 Bartłomiej Trąbiński I
31 Adrian Janowicz IIA
32 Mateusz Kawczyński IIA
33 A. Kępczyńska IIA
34 A.Olechnowicz IIA
35 Agnieszka Szkutnik IIA
36 Joanna Taratuta IIA
37 Klaudia Wawrzyniak IIA
38 Patryk Chmielewski IIB
39 Dagmara Kojtych IIB
40 Eryk Majewski IIB
41 Małgorzata Mazur IIB
42 Hanna Palewska IIB
43 M. Ruszkiewicz IIB
44 Kalina Szydłowska IIB
45 Agnieszka Burglin IIIA
46 Michał Kmieć IIIA
47 M. Piątkowska IIIA
48 Piotr Piskunowicz IIIA
49 Aleksandra Kliś IIIA
50 Łukasz Wybacz IIIA
51 Aleksandra Brodzińska IIIA
52 Łukasz Bak IIIA
53 Oliwia Łojek IIIB
54 Karolina Łyszyk IIIB
55 Monika Małkiewicz IIIB
56 Adrianna Stolc IIIB
57 Angelika Szczerba IIIB
58 Wiktoria Tomasik IIIB
59 Marta Ginter IVA
60 Jacek Gryczka IVA
61 Barbara Kowszewicz IVA
62 Maksymilian Wawrzyniak IVA
63 Damian Orłowski IVA
64 Wioleta Kowalewska IVA
65 Klaudia Dramińska IVB
66 Wojciech Markowski IVB
67 Filip Muchowski IVB
68 Artur Orzechowski IVB
69 Paweł Skowroński IVB
70 Rafał Justka VA
71 Paweł Pestka VA
72 Anna Czapla VB
73 Joanna Finster VB
74 Aleksandra Jankowska VB
75 Szymon Janowicz VB
76 Piotr Kabulski VC
77 Maciej Mazur VC
78 Anita Radzikowska VC
79 Karolina Jakubek VC
80 Patrycja Mandzik VIA
81 Karol Piskunowicz VIA
82 Magdalena Pytner VIA
83 Monika Pytner VIA
84 Grzegorz Kopij VIA
85 Katarzyna Łoboda VIB
86 Aleksandra Szkutnik VIB
87 Marta Kępczyńska VIB
88 Katarzyna Pliskowska VIB
89 Joanna Jungling VIB
90 Izabela Uzdowska VIB

[nggallery id=19]