Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Na uroczystość licznie przybyli rodzice na czele z Przewodniczącą Moniką Orzechowską. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Burmistrz Magdalena Gryko. Z wielką radością otwieraliśmy dziś nowe boisko, które zostało poświęcone przez Ks. Józefa Bagniewskiego. Biało-czerwoną wstęgę przecinali wszyscy przedstawiciele społeczności naszej szkoły, a spośród wielu uczniów – najmłodsza – Elenka Sitarek i najstarszy – Mateusz Szewczyk.

Puchar „Orłów Roku 2014/2015” otrzymała kl. VB (wych. M.Bartosik), Uczennicą Roku została Martyna Klasa. Najlepszą czytelniczką została Hania Leonczuk.

Pan Dyrektor gratulował uczniom, którzy osiągnęli największe postepy w naucze i zachowaniu, życzył bezpiecznych wakacji, ciekawych spotkań z ludŸmi!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!