Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Czas gratulacji i pożegnań! Po mszy świętej odprawionej przez Ks. Józefa Bagniewskiego, uczniowie zebrali się na placu przyszkolnym. Zaszczycili nas swoja obecnością: Pan Maciej Chaberski – Sekretarz Gminy, Ks. Józef, rodzice, wraz z Przewodniczącą Panią Moniką Orzechowską.

Nowy Samorząd przejął sztandar. Pożegnały się z nami klasy szóste.

Uczniowie o największych postępach w nauce i zachowaniu otrzymali nagrody. Uczennicą Roku została Sandra Kielpińska – w nagrodę otrzymała ufundowany przez Dyrektora i Tatę rower. Orły Roku – kl. IVB, Najlepsi Czytelnicy – kl. IVA, Sprtowcem Roku został Michał Dobek. Aż 6 uczniów zdobyło nagrodę za 100% frekwencji w szkole! Gratulujemy!