ROK SZKOLNY 2016/2017
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

DSCN0715

-Przewodnicząca: Zuzanna Czapla

-Zastępca: Laura Kowalska

-Członkowie: Magdalena Dworakowska, Krzysztof Rzepkowski, Elena Cichy, Zuzanna Zagrajek

DSCN0715

POCZET SZTANDAROWY
Maja Kot, Wojciech Łuczak, Aleksandra Padusińska
Magdalena Dworakowska, Fabian Strzyżewski, Magdalena Muzioł

ROK SZKOLNY 2015/2016
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska
DSCN0715

-Przewodnicząca: Maja Ziemianowicz

-Zastępca: Natalia Markwant

-Członkowie: Agata Kabulska,  Natalia Kowalska, Magdalena Dworakowska, Krzysztof Rzepkowski

DSCN0714

POCZET SZTANDAROWY
Oliwia Wszelaki, Oskar Stępień, Oliwia Karwowska
Natalia Król, Kacper Hałas, Weronika Kowalska

ROK SZKOLNY 2014/2015
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

rada 2014-2015
Przewodnicząca – Martyna Klasa
Z-ca przewodniczącej – Zuzanna Kliś
Protokolant – Oliwia Pela
Skarbnik – Jakub Dramiński
Członkowie – Agata Kabulska, Natalia Markwant
poczet 2014-2015
POCZET SZTANDAROWY
Oliwia Pela / Anna Szkrawan
Kacper Iwański / Kacper Fiszbak
Aleksandra Koberstein / Julita Janowicz

ROK SZKOLNY 2013/2014
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

rada 2013-2014
Przewodnicząca – Dominika Tomaszewska
Z-ca przewodniczącej – Julia Wasilewska
Protokolant – Martyna Klasa
Skarbnik – Oliwia Pela
Członkowie – Zuzanna Kliś, Jakub Dramiński
poczet 2013-2014
POCZET SZTANDAROWY
Ewa Kaszuba / Kornelia Łuczak
Jakub Czyplis / Janusz Orzechowski
Iwona Komar / Kamila Kozak

ROK SZKOLNY 2012/2013
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

rada 2012-2013
Przewodnicząca – Magdalena Kępczyńska
Z-ca przewodniczącej – Sara Grabiec
Protokolant – Klaudia Markwant
Skarbnik – Natalia Domaros
Członkowie – Dominika Tomaszewska, Julia Wasilewska
poczet 2012-2013
POCZET SZTANDAROWY
Natalia Domaros / Emilia Weremczuk
Radek Osmólski / Przemek Wróblewski
Klaudia Markwant / Oliwia Skowrońska

ROK SZKOLNY 2011/2012
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Małgorzata Bartosik

rada 2011-2012
Przewodnicząca – Dominika Rosiak
Z-ca przewodniczącej – Magdalena Szczerba
Protokolant – Magdalena Kępczyńska
Skarbnik – Natalia Domaros
Członkowie – Klaudia Markwant, Radek Osmólski
poczet 2011-2012
POCZET SZTANDAROWY
Julia Czelewicz / Magda Pietrasik
Jakub Zautra / Paweł Rzepkowski
Małgorzata Paluch / Angelika Szewczyk

ROK SZKOLNY 2010/2011
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

rada 2010-2011
Przewodnicząca: Małgorzata Mazur VIB
Zastępca Przewodniczącego: Michalina Ruszkiewicz VIB
Członkowie: Agnieszka Kępczyńska VIA, Dominika Rosiak V, Michał Płaskonka VIB, Tomasz Muzyka V

poczet 2010-2011
POCZET SZTANDAROWY
Dagmara Kojtych VIB
Jakub Dwulit VIA
Hanna Palewska VIB

ROK SZKOLNY 2009/2010
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

poczet 2009-2010
POCZET SZTANDAROWY
Katarzyna Muzyka
Krystian Sieradzki
Aleksandra Kliś

ROK SZKOLNY 2008/2009
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Magdalena Budzyńska

rada 2008-2009
Przewodnicząca: Barbara Kowszewicz kl. VI A
Zastępca Przewodniczącego: Jacek Gryczka kl. VI A
Członkowie: Aleksandra Brodzińska kl. V A, Michał Lubiński kl. V A, Maksymilian Wawrzyniak kl. VI A, Luiza Weremczuk kl. VI B

POCZET SZTANDAROWY
poczet 2008-209
Jacek Gryczka kl. VIa
Artur Orzechowski kl. VIb
Luiza Weremczuk kl. VIb
Klaudia Dramińska kl. VIb
Oliwia Kołodziej kl. VIa
Ewelina Pachlita kl. VIa

ROK SZKOLNY 2007/2008
OPIEKUN SAMORZĄDU: mgr Bożena Sulima

poczet 2007-2008
POCZET SZTANDAROWY
Maciej Mazur VI C
Joanna Finster VIB
Malwina Nowak VIA

ROK SZKOLNY 2006/2007

rada 2006-2007
RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:
Przewodnicząca: Joanna Jungling kl. VI
Zastępca Przewodniczącego: Karol Piskunowicz kl. VI
Członkowie: Marta Kępczyńska, Aleksandra Jungling, Anna Czapla kl. 5B, Mateusz Roda kl. 5C

poczet 2006-2007
SKŁAD POCZTU SZTANDAROWEGO:
Aleksandra Szkutnik
Magdalena Pytner
Grzegorz Kopij