Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Odeszła nasza Pani Regina Sobczak

regina 30.03.2008 roku zmarła najstarsza była pracownica naszej szkoły – Pani Ś.P. Regina Sobczak. W listopadzie br. skończyłaby 89 lat.

Od 1979 roku przebywała na zasłużonej emeryturze. Przez kilkanaście lat odpowiadała za porządek w budynku, gdzie obecnie znajduje się Gimnazjum. Była bardzo solidną i dokładną osobą, a przyszło jej pracować w bardzo trudnych warunkach o ciepłej wodzie do mycia podłóg można było tylko pomarzyć, ubikacje dla uczniów znajdowały się na zewnątrz budynku szkoły. Po pracy lubiła pogawędzić z ówczesnymi Kierownikami naszej Szkoły, Panami: Sułkowskim i Zarębą. W Jej słowach zawsze czuło się pogodę ducha i optymizm. Zachowajmy Ją w naszej pamięci i w naszych modlitwach!