Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Obchody Dnia Niepodległości

10 listopada – uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy 4B i panią mgr Agnieszkę Kłobuch oraz grupę 5-latków i panią mgr Teresę Piątkowską. Harcerze zaprezentowali zakupione z środków Garbarni Kępica i Nadleśnictwa Warcino mundurki. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Sponsorom. Czterech uczniów klasy szóstej pod opieką mgr Czesława Burglina: Mariusz Trzeciński, Krystian Kąkel, Paweł Szewczuk i Cezary Czarnowski brało udział w Biegu Niepodległości w Biesowicach. Mariusz Trzeciński zajął 3 miejsce. Gratulujemy!

11 listopada – w czasie Mszy Świętej za Ojczyznę szkoła wystawiała poczet sztandarowy. Uczniowie wraz z mieszkańcami Kępic uczestniczyli w wystawie samochodów militarnych oraz wystąpili w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Konkursie Piosenki Strażackiej i Patriotycznej. Uczniowie zostali przygotowani przez panią mgr Helenę Wudarowicz i mgr Teresę Piątkowska.