Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Nasze uczennice na scenie filharmonii

Jesteśmy mega dumni z dwóch naszych uczennic:Hani Kuszińskiej z klasy 6a💖 i Mileny Krumplewskiej z klasy 6c💖, które wystąpiły dzisiaj na scenie Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara podczas koncertu „Bajkowa niedziela”.🎻🎺🎸🎷 Dziewczyny od kilku lat szkolą swój głos pod okiem pani Katarzyna Wołoszyn w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice. 🎶Dzisiaj szeroko zebrana publiczność miała okazję wysłuchać utworu „Kolorowy wiatr” w wykonaniu Mileny oraz „Nie zatrzymasz mnie” w wykonaniu Hani. Mimo wypełnionej po brzegi sali widzów i profesjonalnej orkiestry za plecami nasze dziewczyny wystąpiły REWELACYJNIE, bez cienia tremy czy strachu. 😃😃😃Hania i Milena pokazały, że ciężka praca popłaca. Warto podążać za marzeniami, rozwijać swoje pasje i talenty. BRAWO, BRAWO, BRAWO! 👏👏👏PS. Zdjęcia z wczesniejszych występów, bo dzisiaj był zakaz fotografowania 🙉