Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Kto wygrał mecz? LECHIA – GDAŃSK!

W sobotę, 11 kwietnia spora grupa naszych uczniów wzięła udział w wycieczce do Gdańska na mecz ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Legią Warszawa. Wyjazd organizował pan Tomasz Król a w opiece nad uczniami dzielnie pomagali rodzice(pani Monika Wybacz, pani Joanna Adamowicz, pan Piotr Szewczyk i państwo Julita i Jurek Łuczak). Dla chłopców grających w piłkę w Garbarni Kępice (junior D) był to wyjazd – nagroda za pot wylany na treningach podczas ubiegłego sezonu (sponsorowany przez KKP Garbarnia). Spotkania pomiędzy Lechią i Legią cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem kibiców. Tym razem było tak samo –został pobity rekord frekwencji – 36500 widzów. Ku uciesze wszystkich LECHIA wygrała 1:0! BRAAAAAAAAAAAAAWO!