Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

INTERAKTYWNE WARSZTATY TEATRALNE

W poniedziałek, 27 paŸdziernika, 90 uczniów naszej szkoły wzięło udział w interaktywnych warsztatach teatralnych w Miastku. Dzieci odkrywały tajniki realizacji programów telewizyjnych typu TALENT SHOW. Organizatorzy -Teatr Show – odsłonili przed nami wiele tajemnic telewizyjnej kuchni oraz kilka sekretów realizacji filmowych. Pokazali zastosowanie klasycznych technik realizacji i współdziałania w grupie. W trakcie prezentacji zobaczyliśmy na ekranie przykładowe filmy a na scenie mogliśmy przećwiczyć wszystko w formie zajęć warsztatowych. Uczestnictwo w tym projekcie odkryło i uświadomiło nam, że każdy posiada talent i powinien go rozwijać. A scena jest na to najlepszym miejscem. Martyna Klasa z klasy V zaprezentowała swój talent wokalny – przepięknie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Natalii Kukulskiej „ Co powie tata ?” a Maja Ziemianowicz z klasy IV wcieliła się w rolę osoby, która zagrzewa publiczność do zabawy. GwoŸdziem programu było zrealizowanie na żywo teledysku do utworu młodej wokalistki Agnes Bi, uczestniczki programu Bitwa na głosy. Teraz z niecierpliwością czekamy na efekt naszej pracy – wkrótce organizatorzy przyślą nam nagrany przez nas TELEDYSK !!! Wyjazd zorganizowały M. Budzyńska i J. Łuczak.