Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Inauguracja Obchodów Roku Henryka Sienkiewicza w Szkole

Inauguracja Obchodów Roku Henryka Sienkiewicza w Szkole

W ramach projektu „Książki naszych marzeń” kl. IIA pod kierunkiem mgr Heleny Wudarowicz i mgr. Grzegorza Chwieduka zorganizowała czytanie noweli „Janko Muzykant”. Wobec swoich kolegów i koleżanek prezentowali się następujący uczniowie: Konrad Szewczyk, Milena Krumplewska, Maciej Wybacz, Martyna Kamowska a także uczniowie klasy Va przygotowani przez mgr. Andrzeja Taukina: Elena Cichy, Magdalena Dworakowska, Ruta Ginter, Marlena Tkaczuk i Aleksandra Frąckiewicz. Okolicznościową dekorację przygotowała Pani Bogusława Pawlicka. Następnie Pan Dyrektor przeprowadził z uczniami rozmowę, w której wspólnie podkreślono konieczność odkrywania i rozwijania w sobie szczególnych uzdolnień. Spotkanie zakończono prezentacją „Bolera” Maurycego Ravela w wykonaniu znanego skrzypka niemieckiego Davida Garretta oraz wykonaniem tego tańca na lodzie przez mistrzowska angielską parę: Torvill – Dean. Szukajmy w sobie Iskry Bożej!

10 08 09