Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Gminny Konkurs Recytatorski

5 marca 2020 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Kępice odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Magia żywego słowa oczami polskich poetów”.W konkursie wzięło udział  37 uczestników ze szkół podstawowych z naszej gminy.Nasza szkołę reprezentowała silna grupa w składzie :Kl. 1 – Natalia Bukała i Jakub TyrkaKl. 2 – Zuzia Bubeła i Staś CiżmowskiKl. 3 – Dominika Kleina i Alicja KrycińskaKl. 4 – Nikola ŚwiderekKl. 6 – Marta ŁuczakKomisja konkursowa  w składzie:Elżbieta Bińczak-Pawlukiewicz- przewodnicząca komisji, wieloletnia nauczycielka języka polskiegoEmilia Konicer- członek komisji, gminna poetka;Monika Piliszczuk- członek komisji, kierowniczka filii Biblioteki Miejskiej w Słupsku miała trudny orzech do zgryzienia, jednak w kat. klas 1-3 Alicja Krycińska, a w kat. klas 4-6 Marta Łuczak zajęły pierwsze miejsca! ???
Każdy zwycięzca w danej kategorii wiekowej został zakwalifikowany do XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, który odbędzie się już 20 marca 2020 roku, w Teatrze Rondo w Słupsku.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom ???Fot. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice