Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Gminny Konkurs Ortograficzny w Kępicach

Do konkursu zgłosili się uczniowie wszystkich szkół naszej gminy. Konkurs zorganizowały nauczycielki: mgr Anna Klepin-Lis, mgr Janina Furman i mgr Bożena Sulima. Teksty dyktand przygotował mgr Grzegorz Chwieduk. Nagrody ufundował Dyrektor Zespołu Szkół w Kępicach.

W kat. klasy III Mistrzem Ortografii Gminy Kępice w roku szkolnym 2014/2015 została przygotowana przez mgr Katarzynę Krajewską uczennica Zespołu Szkół w Biesowicach Maja Kołodziejczyk, Wicemistrzynią – uczennica Zespołu Szkół w Korzybiu Maria Łapińska przygotowana przez mgr Jolantę Zaborowską.

W kat. klas IV-VI Mistrzem Ortografii Gminy Kępice w roku szkolnym 2014/2015 został uczeń naszej szkoły Michał Koziarek – przygotowany przez mgr Bożenę Sulimę. Wicemistrzami zostali: Julia Książek z Zespołu Szkół w Korzybiu – przygotowana przez mgr Sylwię Olszynę i Alicja Grabowska – ZS Kępice, przygotowana przez mgr Bożenę Sulimę.
Gratulujemy!