Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Dzień chłopaka w V b

30 września to Dzień Chłopaka, niestety nie każdy o tym pamięta! Ale dziewczyny z V b pamiętają!
Z tej okazji dla chłopców ze swojej klasy przygotowały kilka atrakcji. Były miłe życzenia, a także zabawy, w których każdy z chłopaków miał okazję się wykazać np. rysowanie z zawiązanymi oczyma swojej wymarzonej dziewczyny , odgadywanie koloru oczu dziewczyn z klasy. Inni z kolei mieli za zadanie zapleść warkocz dziewczynie. Była też rewia mody… w wykonaniu chłopców oczywiście! Właściwie to chłopcy ze wszystkim poradzili sobie świetnie, może jedynie wykonanie warkocza niektórym sprawiło najwięcej problemu. Nagrodą dla wszystkich chłopaków z V b były… samochody – temperówki, przydatne nie tylko do temperowania ołówków, ale też jako zabawki!

A to wszystko działo się na godzinie wychowawczej w klasie V b.

Chłopcy już niedługo będą mogli zrewanżować się dziewczynom!
22 października obchodzimy Dzień Dziewczyn!

 

DSC_0352 DSC_0385 DSC_0396DSC_0344 DSC_0392