Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Do siego roku!

Leokadia Burglin przygotowała na kółku katechetycznym bożonarodzeniowe jasełka. Pan Czesław Burglin przygotował dekorację a pan Stanisław Szymański oprawę muzyczną. Pani Ewelina Schweda przygotowała w języku angielskim prezentację kolędy „Silent night”.O godzinie 15.00 odbyła się premiera przedstawienia, na której uczestniczył Burmistrz Kępic Marek Piotr Mazur, Skarbnik Gminy Kępic Janina Kończak oraz dyrektorzy gminnych szkół. Szkoła nierzadko ma okazję przyjmować tak zacnych gości.

Na uroczystym spotkaniu wigilijnym złożono serdeczne życzenia. Gości podjęto wieczerzą wigilijną. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie gitary kolegów Wiesława Pawlickiego i Zdzisława Maciaszka.

O godzinie 18.00 odbyła się inscenizacja jasełek dla pracowników szkoły, po której również odbyło się wigilijne spotkanie. Kolędowanie zaś odbyło się przy akompaniamencie mandoliny (Teresa Piątkowska) i fletu (Janina Janowicz).