Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach
Budynek Szkoły Podstawowej w Kępicach

Coś dla duszy i coś dla ciała

Klasa IVa, IVc i IIIa wraz z wychowawczyniami p. Kabulską, p. Łuczak i p. Furman udały się do Polskiej Filharmonii Simfonia Baltica w Słupsku na koncert edukacyjny Sing,Vaiana i inne piosenki dla dzieci. Orkiestra symfoniczna pod dyrekcją Bogdana Jarmołowicza oraz solistki Kasia Wołoszyn i Kasia Dacków przeniosły nas w świat bajek, baśni i filmów dla dzieci. Było dużo dobrej muzyki, konkursy a nawet tańce i śpiewy. Dla większości uczniów był to pierwszy pobyt w filharmonii, ale mamy nadzieję, że nie ostatni, bo wszyscy wychodzili bardzo zadowoleni. Po sporej dawce czegoś dla duszy, należało się też coś dla ciała, dlatego w następnej kolejności udaliśmy się do kręgielni. Godzina gry w kręgle minęła wszystkim w mgnieniu oka. Było dużo śmiechu, zabawy i zdrowej rywalizacji.
To był bardzo miło spędzony słoneczny, październikowy dzień!